Nasze Projekty

MindProfit Conference

To cykl konferencji dla naukowców i innowatorów, w czasie których uczestnicy mają możliwość rozmowy, wymiany doświadczeń z rzecznikami patentowymi, prawnikami, doradcami podatkowymi, doradcami inwestycyjnymi, biegłymi rewidentami, specjalistami z zakresu komunikacji i wizerunku.

Celem MindProfit Conference jest pokazanie praktycznych możliwości, skutecznej i opłacalnej dla naukowca komercjalizacji pośredniej swojego patentu, wynalazku. Inaczej mówiąc - pokazujemy, jak skapitalizować pracę swojego umysłu.

Cykl MindProfit Conference obejmie całą Polskę i będzie wydarzeniem cyklicznym, ponieważ naszym celem jest szerzenie wiedzy, umiejętności i kompetencji w obszarze innowacji dla ludzi nauki, którzy skupieni są na badaniach i ciągłym rozwoju.

Fundusze w Pigułce

To cykl konferencji i spotkań z przedsiębiorcami, w trakcie których eksperci Fundacji, EFI Doradcy Gospodarczy sp. z o.o. oraz Partnerzy, przedstawiają możliwości pozyskania środków finansowych z funduszy europejskich i krajowych na finansowanie innowacji.

Cykl Fundusze w Pigułce obejmuje całą Polskę.