Kontakt

Masz innowacyjny pomysł? Zajmujesz się ciekawą inicjatywą?

Masz pytania odnośnie fundacji EFI?

Napisz do nas!

 

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 679/2016 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, że Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu przez Panią/Pana jest Europejska Fundacja Innowacji z siedzibą w ul. Królewska 57, 30-081 Kraków zwany dalej "Administratorem"

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom, nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wzniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Przysługuje Pani/Panu prawo wzniesienia skargi do organu nadzorczego tj. GIODO, a od 25 maja 2018 r. Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych 679/2016 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Zebrane dane będą przechowywane w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy: do czasu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy. W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną: do czasu wycofania zgody.
Zapoznaj się z polityką prywatności: >>Polityka Prywatności<<